Новини галузі
Віха для BYD: виробництво нових автомобілів на енергії досягає 5 мільйонів
5-мільйонний NEV — позашляховик Denza N7 — зійшов з виробничої лінії китайського виробника автомобілів на новій енергії BYD у середу в Шеньчжені, провінція Гуандун, зробивши його першим автовиробником, який досяг цієї віхи в усьому світі.
Голова BYD Ван Чуанфу сказав, що це не просто віха для BYD, але й свідчення позитивного та висхідного розвитку китайських брендів, які освоїли основні технології та матимуть значний потенціал у трансформації NEV.
Наразі Китай лідирує у світі за продажами NEV. Понад 60 відсотків NEV у всьому світі виробляються та продаються в Китаї. Китайські патенти на NEV складають 70 відсотків світового обсягу, а Китай постачає понад 63 відсотки акумуляторів для електромобілів у світі.
За оцінками, до 2025 року NEV становитиме 60 відсотків від загального обсягу продажів автомобілів у Китаї, і популярність таких автомобілів може дозволити китайським маркам захопити 70 відсотків внутрішнього ринку до того ж року проти 50 відсотків у 2022 році, Ванг. сказав.
Як один із перших виробників NEV, BYD зосереджувався на цьому секторі протягом двох десятиліть і нарешті побачив швидкий розвиток галузі.
Його перша модель NEV була представлена в 2008 році, і BYD знадобилося 13 років, щоб виготовити мільйон NEV. Потім знадобилося 18 місяців, щоб загальний обсяг продажів досяг трьох мільйонів, і ще дев’ять місяців, щоб цифра досягла позначки в 5 мільйонів, за даними BYD.
З березня 2022 року BYD припинила виробництво моделей чистого двигуна внутрішнього згоряння. Його продажі NEV того року досягли 1.86 мільйона одиниць, посівши перше місце серед світових автовиробників.
Імпульс продовжився у 2023 році. Його продажі склали 1.52 мільйона одиниць із січня по липень, що на 88.81 відсотка зросло порівняно з аналогічним періодом минулого року. Серед них близько 92,400 2022 одиниць було поставлено за кордон, що перевищило загальний обсяг продажів за кордоном за весь XNUMX рік.
З 2010 року компанія розширила свою глобальну присутність. Її рішення для електричного громадського транспорту зараз працюють у понад 400 містах у понад 70 країнах.
Її легкові електромобілі також залишили слід у більш ніж 54 країнах завдяки Atto 3, одному з її добре відомих позашляховиків, який протягом кількох місяців лідирував за продажами нових електромобілів у Таїланді, Ізраїлі та Сінгапурі.
Здійснюючи значний крок у липні, BYD оголосила про плани будівництва трьох нових заводів у Бразилії, посилюючи свою роль рушійної сили в галузі.
За словами Вана, такі досягнення в основному пояснюються прихильністю BYD до технологічних інновацій та значним інвестиціям у дослідження та розробки.
Починаючи з 2002 року, BYD інвестувала значні кошти в технологію акумуляторних батарей і розпочала дослідження та розробки гібридних технологій у 2003 році, накопичивши інвестиції приблизно в 100 мільярдів юанів (13.88 мільярдів доларів). Навіть у 2019 році, коли його чистий прибуток становив лише 1.6 мільярда юанів, BYD інвестував 8.4 мільярда юанів у технологічні дослідження та розробки, сказав Ван.
На даний момент BYD має 11 науково-дослідних інститутів з більш ніж 90,000 19 професіоналів у сфері науково-дослідних робіт. В середньому за робочий день компанія подає 15 патентних заявок і отримує XNUMX патентних дозволів. Його ключові інновації включають лезову батарею та супергібридну систему DM-i.